15/05/2018

PPA koolitus välisteadlaste ja - tudengite vastuvõtmisest


 • START DATE
  04/06/2018 - 09:45
 • LOCATION
  Estonia, Tartu, Tallinn
 • END DATE
  07/06/2018 - 12:00
 • ORGANISER
  EURAXESS Estonia

Training for administrative staff of research institutions by the Estonian Police and Boarder Guard Board. Held in Estonian.

NB! Uus Tallinna koolituse koht on Tallinna Ülikooli Silva maja, II korrus, ruum 236.

EURAXESSi Eesti võrgustik kutsub Eesti teadus- ja arendusasutuste töötajaid Politsei- ja Piirivalveameti koolitusele välisteadlaste ja –tudengite elamislubadest, viisadest ning välismaalaste seaduse muudatustest.

TARTUS toimub koolitus 5. juunil, kell 10:00-12:00, Tartu Hotelli (Soola 3) konverentsisaalis Meloodia. Tervituskohv kell 09:45.

TALLINNAS toimub koolitus 7. juunil, kell 10:00-12:00, Tallinna Ülikooli (Narva mnt 25) Silva hoones, ruumis S236. Tervituskohv kell 09:45.

Välismaalaste Eestis õppimisega seotud info edastamiseks (nt õigusaktide muudatused, uuendused menetluses jne) on PPA loonud emaili listi study@list.politsei.ee . Õppeasutustel, kes soovivad PPA-lt välismaalaste töötamise alast infot saada, palume edastada oma emailid, mida vastavasse listi lisada. Listiga liitumiseks, palun sellest märku anda aadressil migrationadvice@politsei.ee .

Lektoriteks on Politsei- ja Piirivalveameti migratsiooninõustajad. Koolitus on tasuta, kuid registreerumine on kohustuslik. Koolitus kestab poolteist kuni kaks tundi.

Registreerimisvormis on väljad, kuhu saab kirjutada koolituse teemade kohta küsimusi. Need edastatakse enne koolitust lektoritele, et nad saaksid vajadusel vastuseid põhjalikumalt ette valmistada. Kohapeal on ka piisavalt aega küsimuste esitamiseks.

Tähtaeg registreerumiseks on 1. juunil.

Koolituse korralduslike küsimuste korral kirjutage palun aadressil hanna.raig@etag.ee.